“Kreatív és interaktív konyha” – bevonva a kedves érdeklődőt a sütés-főzés játékos világába, hagyományos őrségi stílusban. “Süssünk, süssünk valamit” címszóval házi finomságokat készítünk augusztus 12-13-14-én 16:00-19:00 között. Aug. 15-én 18:00 órától az Andalgó zenekarból ismert Léhárt Míra és Polgár Patrik akusztikus duója lép fel nálunk. További információ az Ücsörgő Facebook oldalán.